Wesela Poznań z hotelem Delicjusz

Hotel Delicjusz w Poznaniu może pochwalić się już 12 letnim doświadczeniem w organizacji przyjęć weselnych. Odbywają się tu zarówno większe, jak i mniejsze uroczystości, a każda z nich ma swój własny, niepowtarzany urok. Ogromną zaletą hotelu jest duża ilość i różnorodność sal weselnych. Zróżnicowany wystrój każdej z nich sprawia, że każda para młoda z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Eleganckie, przestronne wnętrza to wspaniała sceneria na tak wyjątkowy dzień, jakim jest ślub.

 

Hotel posiada własną ofertę cateringową, co daje pewność, że potrawy serwowane gościom są zawsze świeże i smaczne. Jeśli para młoda sobie życzy, hotel zapewnia tzw. „stół staropolski” z tradycyjnymi wyrobami, pochodzącymi z własnej produkcji, co daje gwarancję najwyższej jakości produktów. Hotel dysponuje także własną cukiernią. Każda młoda para ma możliwość wypróbowania tamtejszych wyrobów i wybrania ciast, które pojawią się na stołach. Jeśli chodzi o tort weselny, można wybrać dowolny model z katalogu tortów weselnych hotelu, bądź złożyć zamówienie na dowolny tort spoza oferty – cukiernicy hotelu są otwarci na każdy nowy pomysł.

 

wesele w hotelu Delicjusz

 

Menu weselne jest wybierane przez młodą parę, która wcześniej dostaje spis dań oferowanych przez hotel, jednak są to tylko sugestie. Każda zmiana jest chętnie wprowadzana. Hotel oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania przyjęcia – także w temacie kulinarnym. Co najczęściej serwuje się gościom, co jest nowością, a co jest na czarnej liście menu weselnego - takie informacje z pewnością przydadzą się każdej młodej parze planującej wesele.

Hotel Delicjusz oferuje także swoją pomoc i doradztwo w wielu kwestiach organizacyjnych. Między innymi, wedle życzeń państwa młodych może zadbać o oprawę muzyczną, przygotować zaproszenia oraz kwiaty. Dużą zaletą  jest własna pracownia florystyczna. Pozwala to na zrealizowanie każdej fantazji florystycznej pary młodej, dostosowanie jej do reszty wystroju oraz gwarancja pięknie wyglądających, świeżych kwiatów. Oprócz tego hotel jest otwarty dla swoich klientów i chętnie udostępnia swoją bazę, dotyczącą zespołów weselnych, kamerzystów czy fotografów.

Każda para młoda w prezencie od hotelu Delicjusz otrzymuje nowoczesny apartament dla nowożeńców o najwyższym standardzie oraz śniadanie gratis. Dla gości weselnych hotel oferuje wolne pokoje w promocyjnych cenach. Pracownicy hotelu dbają o kompleksowość usług i są otwarci na każde sugestie i pomysły klientów. Dbają o to, żeby każda para, organizująca wesele w hotelu Delicjusz czuła się wyjątkowo w tym niepowtarzalnym dniu oraz była spokojna o dobre samopoczucie swoich gości.

 

Sala weselna Delicjusz

 

Każdy dodatkowy koszt jest omawiany wcześniej,  klient ma jego świadomość, umowa jest dokładnie omawiana punkt po punkcie podczas spotkania z przedstawicielem hotelu. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z wynajmem sali, obsługą kelnerską, czy ubezpieczeniem.

 

dekoracje kościoła nowy sącz dekoracje ślubne nowy sącz

Copyrights © BegieDesign. Design by Veni-Vici.pl.